Локомотив Горна Оряховица помля с 6:1 като домакин Хебър Пазарджик в последен мач от 22-ия рунд във Втора лига. Домакините не оставиха никакви шансове на пазарджиклии, след като два гола на Айкут Рамадан през първата част и един на Жак Пехливанов прибра отборите при три гола разлика за Локо.

През втората част Деян Христов покачи още повече актива на домакините, а Андриан Краев реализира почетния гол за тима на Николай Митов в Горна Оряховица.

До края на срещата остана време за голове на Иван Харизанов и още един на Пехливанов за крайното 6:1. Така Хебър пропусна шанса да се доблици до третия Монтана и остана шести с 33 точки, докато Локомотив Горна Оряховица вече е девети с актив от 29 точки и спря серията от три поредни загуби.