Отборите на Спартак Варна и Септември Тервел завършиха 0:0 в контролен мач от две полувремена по 40 минути в Албена. За първи път от дълго време в игра за „соколите“ се появиха опитните Ангел Грънчов и Атанас Зехиров, които пребориха травмите. Двамата влязоха след почивката.

„Спартак имаше контрола върху топката, но ние се справихме в защита и разчитахме на контри. Предполагам, че сме им били полезни, тъй като след седмица по същия начин вероятно ще играе Дунав срещу тях във Варна“, каза наставникът на тервелци Георги Иванов-Геша.

Съставът на Спартак: Георги Георгиев, Мехмед Сабри, Преслав Петров, Александър Цветков, Велислав Боев, Георги Мариянов, Хидает Хюсеин, Даниел Начев, Георги Бабалиев, Джейми Емпие, Виктор Митев (Стефан Петков, Ангел Грънчов, Атанас Зехиров, Ахмед Ахмед, Румен Руменов, Ивей Ромееш, Радослав Терзиев, Йоан Бауренски, Цветослав Петров, Велислав Минков, Александър Янчев).